LOGO
-
Dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat Devamı
-
Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.aliquam quaerat voluptatem Devamı
-
Excepteur sint occaecat cupidatat non proident Devamı
Biz Kimiz

     Triko sektörüne 1982 yılında başlayan Trikomak Trikoteks firmaları kuruluşundan bu yana Türkiye'de sektörün gelişimine paralel olarak, triko dünyasının ihtiyaçlarına hizmet veren ürünleriyle varlığını sürdürmektedir.

 

     Tekstil sektörünün ne denli hızla değişen ve gelişen bir sektör olduğunu bilen Trikomak Trikoteks, her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek ürün yelpazesi ve satış anlayışıyla makine dünyasında her geçen gün kendini geliştirerek adından her fırsatta söz ettirmektedir.

 

     Firma, ithal ve ihraç ettiği ürünlerin güvencesini, garanti kapsamında müşterilerine sunuyor. Bu özelliği ile kalite ve hizmet anlayışıyla benzerlerinden kolayca ayrılabilen bu kuruluş Almanya başta olmak üzere Fransa, İtalya, Rusya gibi sektörde yer etmiş ülkelerden ithal ve ihraç ettiği ürünleriyle İstanbul, Bayrampaşa'da hizmet vermektedir.
 
    Deneyimi ve kaliteyi içinde barındıran hizmet anlayışıyla ürün ve müşteri memnuniyetini esas alan Trikomak Trikoteks bu alanda hızla dünya markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Misyon

Yurt içinde ve uluslararası pazarlarda (49 ülke) yüksek kalitedeki değerli ürünleri, en uygun fiyatla sunarak, hızlı şekilde ulaştırmak, güçlü ve deneyimli servis desteğiyle müşterilerin hizmetinde bulunmaktır. Şirketimiz 30 yıl boyuca güven duyan ve gün geçtikçe sayıları hızla artan müşterilerimize profesyonel, aynı zamanda güler yüzlü iş arkadaşlarımızla sınırsız hizmet sunmaya ve uluslararası piyasada aynı özgüven, istek ve azimle yoluna devam etmektedir. Kararlılığımız istikrarlı büyümeyi ve gelişmeyi sürekli kılarak bizimle çalışan insanların yaşamlarına değer katmak Trikomak misyonunun vazgeçilmez ilkelerinin başındadır.

Vizyon

Kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye sınırlarını aşmak ve global bir müşteri portföyü oluşturmak; uluslararası triko üreticilerine makine ve diğer ürünlerini sunma konusunda oldukça önemli ithalat şirketi konumuna ulaşmaktır. İthalat ve İhracat ile ürünlerimizi dünya modasına yön veren lider triko üreticilerine sunarak, başarılarına ortak oluşumuzdan Trikomak olarak gurur duymaktayız. Bu amaca erişmek için tüm ekibimiz ile aynı hedeflere odaklandık, en etkin alt yapıyı oluşturduk, insan kaynaklarına yatırım yaptık ve doğru pazarlama stratejilerini geliştirdik. Bu vizyonumuzun devamı için, hizmeti ve yatırımı en uygun, en doğru zamanda yaparak hızla değişen dünyada teknolojiyi güncel olarak takip ederek bu değişimi müşterilerimize aktarmaktır.

1982

'den Beri